KONST / Litografier / Färglitografi 14456414
nr 1445 6414
Marika Lang
(f. 1961), Sverige
"Cosmopol". Signerad, färglitografi, numrerad 78/170. Bildmått: 56x40 cm, yttermått inklusive ram: 77x56 cm
Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 31 januari 2022
kl 20:54:13
200 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Marika Lang
Läs mer om Marika Lang